امروز ۱۳۹۴/۲/۱۳ - آخرین بروزرسانی این صفحه

تازه ترین های وبگردی (webgardi2030.ir)

از تاریخ ۱ ساعت پیش به قبل
- ۱ ساعت پیش
خطیب یکی از مساجد عربستان سعودی، تماشای مسابقه فوتبال را برای زنان و دختران حرام دانست..
- ۱ ساعت پیش
در این چند سال اخیر، چادر با فرهنگ‌های جدیدی همراه شده که برخی از آنها اساسا فرقی با بدحجابی ندارد. حتما شما هم دیده‌اید دخترانی که چادر را بخشی از تیپ خود می‌دانند و گویا با استفاده از چادر می‌خواهند چهره خود را قاب بگیرند.
- ۱ ساعت پیش
رسانه‌های کشورهای حاشیه خلیج فارس فاز جدیدی از تبلیغات ضد ایرانی را به بهانه سوراخ بودن هندوانه‌های وادارتی از ایران به راه انداخته‌اند.
- ۱ ساعت پیش
فضای کمدی فیلم با تمسخر این شخصیت ایجاد می شود. کوچکترین عضو خانواده بارها و در موقعیت های مختلف با وقاحت تمام به سخره گرفته و ادای او را در می آورد.
- ۱ ساعت پیش
برخی از سایت های خبری روزهای گذشته مدعی شده بودند که به الهام چرخنده در مشهد حمله شده است و وی در اثر این حمله دچار جراحت شده است.
- ۱ ساعت پیش
سرکرده باند سارقان مسلح که به دنبال یک کینه قدیمی و اختلاف حساب بر سر معامله خودروهای لوکس با اجیر کردن دو جوان شرور اقدام به سرقت مسلحانه وجوه نقد و اموال باارزش کرده بودند، با تلاش مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش دستگیر شدند.
- ۲ ساعت پیش
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: عدم اعتراض صاحبان برند به قاچاق سیگار معنی‌دار است.
- ۲ ساعت پیش
رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل با حمایت از تصمیمات کا‌ر‌لوس کی‌روش در انتخاب دستیار ایرانی تاکید کرد که او حق دارد همکاران خود را انتخاب کند.
- ۲ ساعت پیش
با نگاهی به رفتار‌ها وسیاست‌های برخی رسانه‌های فارسی زبان ماهواره‌ای به این نتیجه می رسیم که این رسانه‌‌ها درباره گسترش تفکر کاهش جمعیت و تغییر ذائقه جامعه ایرانی به سوی عدم باروری به طور جدی درحال فعالیت هستند. آن چنان که آنها به صورت هدفمند و با استفاده از تکنیک‌های خاص روانی-رسانه‌ای به دنبال الق...
- ۲ ساعت پیش
رییس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان گفت: قیمت پیراهن مردانه تولید داخل و با کیفیت مناسب حدود 60 هزار تومان است که برخی فروشگاه‌های معروف با نصب "برند تقلبی" روی این پیراهن‌ها آنها را به اسم خارجی و قیمت بیش از 160 هزار تومان می‌فروشند.
- ۲ ساعت پیش
کم نیستند ایرانیانی که در سراسر جهان نام کشورمان را به بلندای افتخار می رسانند. یکی از این افراد در ایتالیا دکتر علیرضا عرب نیا ، رئیس و مدیر ارشد شرکت بزرگ طراحی و ساخت اتاق های رنگ خودور «جیکو، تایکیشا»، با 5 هزار مهندس و کارگر در جهان است.
- ۲ ساعت پیش
تبلیغ یکی از فیلم‌های سینمایی در حال اکران در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان با افزایش فروش این فیلم و ورود به لیست میلیاردی‌ همراه شد؛ عبور از خط قرمزی که واکنش‌هایی را در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی داشته و می‌تواند تبعاتی در پی داشته باشد تا دیگر فیلمسازان برای انجام اقدام مشابه وسوسه...
- ۳ ساعت پیش
علیرضا مختارپور در جمع کتابداران اردبیلی آمار جالبی از حضور نهاد کتابخانه ها در سالهای 91 و 92 خبر داد. او در این همایش گفت: عدم حضور نهاد تنها به دلیل کمبودهای مالی نیست، اگر بودجه کافی هم داشتیم، در نمایشگاه شرکت نمی کردیم.
- ۳ ساعت پیش
معاون سازمان هواپیمایی کشوری از دلایل تاخیرات پروازی در ایران سخن گفت و اظهارد: اغلب سوانح هوایی زمانی ایجاد می‌شود که خلبان در فاصله کوتاه از زمین، باند پرواز را نمی‌بیند اما ریسک کرده و فرود می‌آید.
- ۳ ساعت پیش
«کری به شدت از برخورد هیجانی در برنامه هسته ای ایران انتقاد کرد و وعده بازرسی های همیشگی از تاسیسات هسته ای را داد.»
- ۴ ساعت پیش
فهمیدن اینکه چرا ایرانی ها به طور غیرمعمول نسبت به نقشه ها و نفوذ بیگانگان حساس هستند، سخت نیست. پس از دهه ها انکار نقش آمریکا در کودتای ایران، بالاخره دو سال پیش سازمان سیا به دست داشتن در برکناری مصدق و کودتا اعتراف کرد.
- ۴ ساعت پیش
«طرح حمایت مالی،‌ در میان بندهای راهبرد دفاع آمریکا برای سال دوهزار و شانزده قرار دارد که کنگره مشغول بررسی آن است. با این حال بخش ویژه طرح قانون حمایت مالی از دولت عراق و تدوین راهبرد کامل از وظائف کمیسیون نیروهای مسلح کنگره خواهد بود.»
- ۴ ساعت پیش
گروه تروریستی داعش مجلل‌ترین هتل شهر موصل در شمال عراق را که از ده ماه پیش بسته شده بود، پس از تغییر نام به "الوارثین"، بازگشایی کرد.
- ۴ ساعت پیش
سعید نصر برای سال‌ها خلبان پروازهای رهبر انقلاب بوده و طی یک سفر با ایشان، در مورد مسئله ورود زن به هواپیمایی به عنوان خلبان سوال می‌کند که آقا پاسخ می‌دهند که منعی ندارد.
- ۱۲ ادیبهشت ۱۳۹۴
ماجرای اعترافات شرط بند سنگاپوری درباره نقش داشتن در نتایج دو بازی ملی فوتبال ایران هر روز ابعاد جدیدتری پیدا می کند و مسئولان وقت حتی حاضر نیستند درباره اش از آنها سئوال شود.
- ۱۲ ادیبهشت ۱۳۹۴
۵ تن از بازیکنان اسبق فوتسال استقلال از قائم‌مقام فعلی باشگاه پرسپولیس و همچنین از باشگاه استقلال شکایت کردند.