امروز ۱۳۹۴/۳/۶ - آخرین بروزرسانی این صفحه

تازه ترین های وبگردی (webgardi2030.ir)

از تاریخ ۲ ساعت پیش به قبل
- ۲ ساعت پیش
چهار متقاضی خریدار دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از مزایده کنار گذاشته شدند.
- ۳ ساعت پیش
در سال های اخیر شرکت های سازنده تلفن همراه سعی کرده اند تا گوشی های خود را با تکنولوژی های ضد آب وارد بازار کنند. این دستگاه ها با ساخت مخصوص خود می توانند به راحتی در برابر نفوذ آب مقاومت کنند و حتی بعضی از آن ها می توانند در داخل آب به کار بپردازند.
- ۳ ساعت پیش
باشگاه سائوپائولو خواهان جذب سرمربی تیم ملی ایران شد.
- ۳ ساعت پیش
با پاس های دقیق و حساب شده اش مهاجمان را به خوبی راه می اندازد. آرزوی هر مهاجمی در والیبال این است که یک توپ شسته و رفته تحویل بگیرد و امتیاز تحویل دهد.
- ۳ ساعت پیش
ایده‌ها و تلاش‌های سال‌های پیشین راه را برای ساعت‌های هوشمند جدید نظیر Moto 360، LG Watch Urbane و البته Apple Watch هموار کرده است تا نمود خارجی پیدا کنند.
- ۳ ساعت پیش
این اتفاق بی سابقه در حالی روی می دهد که انتخابات ریاست فیفا جمعه آینده برگزار می شود و سب بلاتر رییس فیفا تلاش دارد برای پنجمین بار متوالی به این سمت انتخاب شود.
- ۳ ساعت پیش
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به حادثه کارواش مجیدیه اظهار کرد: مردم مطمئن باشند هر گزارشی که به ما برسد و احساس کنیم در حق مردم ظلم شده حتما ترتیب اثر می دهیم و به دنبال آن هستیم که در ناجا عدالت برقرار و حق کسی تضییع نشود و اگر هم حقی تضییع شد آن را بستانیم.
- ۳ ساعت پیش
احسان مقدم اضافه کرد: هم اکنون این قطار از ریل خارج شده و به پارکینگ مترو تهران منتقل شده است.
- ۳ ساعت پیش
در این ویدئو یک نوجوان اردنی عضو داعش با پاره کردن گذرنامه خود اعلام کرد که عبدالله دوم را ذبح می کند.
- ۴ ساعت پیش
نخستین مسجد سال ۱۹۰۲ میلادی در آمریکا ساخته شده است.
- ۴ ساعت پیش
برآوردهای اتحادیه بین‌المللی مخابرات نشان می‌دهد که تعداد کاربران اینترنت تا پایان سال 2015 به 3.2 میلیارد نفر می رسد که تقریبا برابر با نصف جمعیت جهان است.
- ۴ ساعت پیش
مدافع ملی پوش استقلال که فصل ناموفقی را پشت سر گذاشت از دو تیم سرخپوش و مدعی پیشنهاد خوبی دریافت کرده است.
- ۴ ساعت پیش
اخیراً خبری در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی موبایلی نقل شده است که ادعا می‌کند یک زن داعشی بچه‌ای شبیه‌ به خوک بدنیا آورده است.
- ۴ ساعت پیش
نرخ دلار امروز چهارشنبه برای عرضه در مرکز مبادلات ارزی ۲۸۸۳ تومان اعلام شد.
- ۴ ساعت پیش
سایه ویروس ها و جاسوسان سایبری بر روی سر همه کاربران قرار دارد و هر ماه اطلاعات فراوانی به قصد سوء استفاده مالی یا سایر موارد به سرقت میروند. در چنین شرایطی بهتر است از یک آنتی ویروس یا نرم افزار امنیتی قابل اطمینان استفاده کنیم.
- ۴ ساعت پیش
سمندهای قدیمی را به عنوان پرمصرف ترین خودروی داخلی می شناسیم. در مقایسه ای تقریبی مشخص شده است که این خودرو نسبت به محصولی نظیر تویوتا کرولای ساخته شده در سال 2014 حدود 50 درصد بیشتر سوخت مصرف می کند.
- ۴ ساعت پیش
با باب شدن عکس سلفی، گرفتن این نوع عکس با ستاره های کشور نیز رونق گرفت. هنرمندان و ورزشکاران در کانون این توجه ها قرار گرفتند که در رأس این دو مجموعه، فوتبالیست ها بیشتر از همه مورد توجه مردم بودند؛ برای گرفتن عکس سلفی.
- ۴ ساعت پیش
با این که حوادث هوایی هنوز هر سال اتفاق می افتند، اما تعداد این حوادث به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. این روزها هواپیماها از سیستم های امنیتی پیش رفته ای استفاده می کنند که می توانند امنیت را به شکل بسیار بهتری برای مسافران تامین کنند.
- ۴ ساعت پیش
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه مسئولین و مذاکره‌کنندگان مشغول کار و تلاش سخت هستند، تصریح کردند: آنها باید بر مواضعی که اعلام شده است پافشاری کنند و امیدواریم بتوانند مصلحت کشور و نظام را تأمین کنند.
- ۵ ساعت پیش
با افزایش ۱۵درصدی گاز بهای مصرفی کمترین رقم قبوض گاز بین ۵۴۰۰ تومان تا ۱۳۵۰۰ تومان و بیشترین رقم حدود ۶۹۰ هزار تومان خواهد بود.
- ۵ ساعت پیش
از دقیقه 70 بازی بیش از 20 هزار نفر از مردم عربستانی با ادوات و ابزار جشن و کارناوال خیابانی در بیرون ورزشگاه تجمع کردند.
- ۵ ساعت پیش
مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که مقابل الهلال بد بازی کردند و به نظر می رسد پرسپولیس برای نبردن به میدان آمده بود، گفت: اکنون که باختیم اگر هر حرفی بزنیم توجیه است وقتی باختیم بد بودیم و دریافت سه گل نشان می‌دهد که تیم ما افتضاح بود.
- ۵ ساعت پیش
تا کنون در تاریخ بارسلونا، هیچ پیراهنی طرح خطوط افقی نداشته و مردم کاتالونیا این پیراهن را نمی‌پسندند.
- ۵ ساعت پیش
فرهاد توحیدی، سیروس الوند، همایون ارشادی و پرویز پورحسینی از جمله سینماگرانی هستند که درخواست امنیت شغلی و ایجاد همدلی از سوی مدیرعامل جدید خانه سینما را دارند.